• Samochody Zastępcze - Bezgotówkowo

  Samochody zastępcze z tytułu ubezpieczenia

  Każdego dnia na drogach dochodzi do wielu wypadków. Mimo iż współczynnik kolizji w Polsce z roku na rok spada, nadal jest on blisko dwukrotnie wyższy niż w innych krajach europejskich. Warto zatem wiedzieć jakie prawa przysługują uczestnikowi wypadku, który spowodowany został nie z jego winy. Przede wszystkim wszelkie koszty pokrywane są z polisy OC sprawcy. Również te związane z wynajmem samochodu zastępczego.

  Jak to działa?

  1. Podstawą do wydania samochodu jest protokół spisany przez policję w miejscu zdarzenia lub też oświadczenie sprawcy.

  2. Następnie zgłoś nam potrzebę wynajmu samochodu zastępczego. Zadzwoń pod numer telefonu: 508 808 959 Nasi konsultanci postarają się wybrać dla Ciebie samochód, który jest najbardziej zbliżony klasą i wielkością do Twojego pojazdu.

  3. Sam zdecydujesz o tym jak odbierzesz samochód. Możemy tez podstawić go w dogodnym dla Ciebie miejscu oraz w możliwie najkrótszym czasie.

  4. Formalności zostaw nam. Nie narażaj się na dodatkowy stres związany z trudnością w komunikacji z ubezpieczycielem. Zaufaj profesjonalistom, znającym Twoje prawa, którzy w Twoim imieniu załatwią kompleksowo i sumiennie wszelkie kwestie formalne. To ważne, szczególnie, że ubezpieczyciele niechętnie wypłacają odszkodowanie za wynajęty pojazd.

  5. Podsumowując korzystasz z samochodu tak długo jak tego potrzebujesz, a wszelkie koszty z tym związane pokrywane są bezgotówkowo z polisy OC sprawcy, bez Twojego udziału.