• Samochód do ślubu

  Luksusowe BMW

  Szukasz nietuzinkowego samochodu w dniu ślubu? Potrzebujesz jechać na spotkanie biznesowe z ważnym klientem? Dobrze trafiłeś!
  Limuzyna BMW 640d X-Drive Gran Coupe doskonale się do tego nadaje.

  Najnowsza technologia, luksusowe wyposażenie, parametry jezdne na najwyższym poziomie zadowolą najbardziej wybredne gusta, nadadzą odpowiedniej powagi oraz prestiżu w każdej sytuacji.

  Super luksusowa i elegancka limuzyna z bardzo bogatym wyposażeniem zagwarantują Państwu wysoki komfort jazdy i bezpieczeństwo.

  Zadbamy o to, aby Państwa podróż była komfortowa, wyjątkowa, a przede wszystkim bezpieczna, nie tylko podczas ceremonii ślubnej.

  Współpracujemy z pracownią jubilerską: https://www.facebook.com/karatjubiler  gdzie przy zakupie obrączek otrzymają Państwo 10% rabatu. Pracownia złotnicza jest znana na rynku już od ponad 20 lat, produkuje biżuterię na zamówienie według każdego, nawet najbardziej skomplikowanego i zaawansowanego wzoru (w tym znanych marek). Ponadto korzystając z naszych usług, otrzymują Państwo 10% rabatu na nocleg dla gości weselnych w atrakcyjnych apartamentach gościnnych w samym centrum miasta Katowic. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.